Mylėsiu tave amžinai

"- Kūlupėnuose gyvuoja graži tradicija – Motinos dienos proga pagerbti mamas. Šiemet joms skyrėme gyvo garso koncertą, kurį atliko Kretingos kultūros centro kūrybinė grupė ,,Sielos aitvarai”, - kalbėjo kultūros skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė. O daugiavaikių motinų pečius seniūnė Rita Lubienė apgaubė kūlupėniškės Danutės Mačernytės numegztomis skaromis."

Renginio pradžioje Kūlupėnų bendruomenės pirmininkė Jūratė Mačernienė pasekė pasaką ,,Mylėsiu tave amžinai”, kuri padėjo suprasti neaprėpiamą mamos meilę. Koncerte buvo 9 daugiavaikės motinos, tinkamai užauginusios ir išauklėjusios penkis bei daugiau vaikų: Bronislava Stanislava Daugintienė, Valerija Daukantienė, Emilija Eismontienė, Vitalija Jokūbauskienė, Liucija Birutė Motiejauskienė, Barbora Birutė Mockienė, Anastazija Riepšienė, Irena Stalmokienė ir Genė Šventeckienė.

Seniūnė Rita Lubienė, sveikindama motinas, linkėjo, kad joms niekada netrūktų vaikų, anūkų meilės ir dėmesio ne tik šventinę dieną, bet ir kasdienybėje, o Kalnalio bei Kūlupėnų parapijos klebonas Mindaugas Nausėda sakė: ,,Linkiu, kad norėdami kuo aukščiau pakilti, mes neužmirštume, kas mums suteikė tuos sparnus ir kad žodžiai „Mylėsiu tave amžinai” būtų tariami nuolatos“.

Jaunieji Kūlupėnų bendruomenės centro nariai įteikė motinoms baltų rožių, o koncertas baigėsi bendra daina.