Sporto naujienos

Kovo 11-ąją,  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kūlupėniškiai paminėjo susirinkę į ketvirtąjį sveikatingumo bėgimą – „Kūlupėnai – 2019“. Renginį iškilmingai pradėjo Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė, kuri visus pakvietė susikibti rankomis ir drauge sugiedoti Lietuvos Respublikos himną.

Sausio 19 dieną Vilniuje Champion's House įvykio tarptautinis rankų lenkimo turnyras „Sergej Maslobojev taurei laimėti“ mėgėjams ir profesionalams. Kūlupėnus atstovavo 4 sportininkai. Mėgėjų kategorijoje virš 85 kg. dešine ranka Bronius Jurkus iškovojo 4 vietą.

Kūlupėnų seniūnijos sporto organizatoriaus Kęstučio Bertašiaus bei Kūlsodyje gyvenančių sporto entuziastų Violetos Turauskaitės ir Rolando Žiobako iniciatyva buvo surengtos atviros virvės traukimo varžybos „Kūlsodžio taurė“.

Jose dalyvavo 5 komandos iš Gargždų, Kartenos, Salantų, Kūlupėnų ir Nasrėnų.

Laimėjo varžybų svečiai – „Gragždų“ virvės traukikai, II v. užėmė karteniškiai, treti buvo Nasrėnų atstovai, ketvirti – kūlupėniškiai, penkti – salantiškiai.

Liepos 7 d. Juodupėnuose ivyko vasaros sporto šventė. Kūlupėnų sportininkai dalyvavo krepšinio, tinklinio, virvės traukimo rungtyse ir iškovojo prizines vietas. Krepšinis 3×3 Artūras Baltrimas, Donatas Bumblys, Julius Narkus, Dovydas Zajančauskas iškovojo trečią vietą. Tinklinis 3×3 Julius Narkus, Donatas Bumblys, Edmundas Zubė, Dovydas Zajančauskas iškovojo pirmą vietą.

Liepos 7 d. Neringoje vyko tarptautinis rankų lenkimo turnyras „Neringos mero taurė – 2018 m." Turnyre varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Rusijos sportininkai. Kretingos rajonui atstovavo trys sportininkai, kurie iškovojo keturias prizines vietas. Neigaliųjų absoliučioje svorio kategorijoje Kęstutis Jokubauskas iškovojo dvi antras vietas, iki 80 kg. svorio kategorijoje Artūras Narvilas kaire ranka iškovojo antrą vietą, iki 80 kg.

•
Rajono tinklinio pirmenybių nugalėtojai – komandos „Reimora“ tinklininkai (priekyje), II v. laimėtojai – Darbėnų „Darbos“ tinklininkai (raudoni marškinėliai) ir III v. užėmę „Kūlupėnų“ sportininkai (juodi marškinėliai).

Balandžio 7 diena Tauragėje įvyko Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi sportininkai iš visos Lietuvos. Kretingos rajono garbę gynė tris kūlupėniškiai, kurie iškovojo penkias prizines vietas -  Kęstutis Jokubauskas, Saulius Kubilius, Deividas Petrauskas.

Kovo 24 d.  Alytuje, stadiono patalpose, vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas.

Jame varžėsi 11 komandų  sportininkai iš visos Lietuvos. Kretingos rajono garbę gynė 12 Kūlupėnų komandos sportininkų: Auksė Stroputė, Kristina Gervinskytė, Aurimas Mažonas, Deividas Petrauskas, Mantas Petrauskas, Saulius Kubilius, Erikas Stonkus, Donatas Jurkevičius, Erikas Rudelis, Laurynas Jokubaitis, Tomas Pocius, Dovydas Zajenčauskas.

Tradiciją Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – paminėti bėgimo trasoje išsaugoję kūlupėniškiai į sveikatingumo bėgimą susirinko trečiąkart.

Vasario 16 d. Skuode įvyko atviras rankų lenkimo turnyras skirtas Lietuvos valstybingumo 100-mečiui paminėti. Turnyre varžėsi sportininkai iš Šakių, Gargždų, Skuodo, Kūlupėnų, varžybose sportininkai buvo suskirstyti į svorio kategorijas. Kūlupėnams atstovavo 9 sportininkai Karolina Narvilaitė, Monika Kripaitė, Kristina Bertašiutė, Erikas Rudelis, Laurynas Jokubaitis, Saulius Kubilius, Aurimas Mažonas, Kęstutis Jokubauskas, Kęstutis Bertašius. Iki 55 kg.