Sporto klubas „Kūlupėnai“

Sportuojančio jaunimo iniciatyvinė grupė, vadovaujama Juozo Mažeikos, 1996 metais įsteigė sporto klubą „Kūlupėnai“, kuris iki šiol atstovauja mūsų seniūnijai.

Pagrindiniai klubo tikslai ir uždaviniai - populiarinti ir formuoti žmogaus sveiko gyvenimo įgūdžius, siekiant fizinio ir dvasinio asmenybės tobulėjimo; spręsti vaikų ir paauglių užimtumo problemą, dalyvauti programos „Sportas visiems“ įgyvendinime ir kt.

Klubo aktyvas – E. Jokubaitis, G. Prialgauskas, broliai V. ir S.  Einikiai, V. Gervinskis sugebėjo suburti krepšinio, tinklinio, futbolo komandas, kurios sėkmingai rungtyniavo rajono pirmenybėse, ne kartą tapo rajono pirmenybių nugalėtojomis bei prizininkėmis.

O paplūdimio tinklinio ir krepšinio 3x3 komandos sėkmingai rungtyniavo ne tik rajono, bet ir daugelyje apskrities turnyrų. Rengiant rajono seniūnijų spartakiadas Kūlupėnų seniūnijos komanda daugelyje rungčių tapdavo nugalėtoja.

Klubas nuolat pasipildo naujais nariais, jaučiamas nepertraukiamas ryšys tarp mokyklos mokinių ir jau studijuojančių ar dirbančių. Išvykusieji, sugrįžę, sėkmingai atstovauja Kūlupėnų sporto klubui.

Iškovoti sportininkų trofėjai ne tik puošia Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos erdvę, bet ir patys kalba už save.