Kūlupėniškiai išradingai pasitiko vasarą

Birželio pirmąją dieną M. Valančiaus viešosios  bibliotekos Kūlupėnų filialo darbuotoja Vilija Macienė pakvietė į tradicinę vaikų šventę „Išradingoji pievelė“. Paminėjome vaikų gynimo dieną.  Rengiant renginį prisidėjo nemažas būrys savanorių:  dailės pedagogė Indrė Paulienė, muzikė Giulnara Poloneičik, socialinė darbuotoja Austra Dambrauskienė, mama Renata Burbaitė su sūneliu Ernestu, moksleivės Neringa Špuntovaitė, Kamilė Garjonytė, Rimantė  ir Kamilė Lukošiūtės, Mėta Maciūtė.

Šią nepaprastai karštą dieną vaikai aktyviai  dalyvavo edukacinėje veikloje. Popietė buvo ne tik smagi bet ir naudinga. Vaikai piešė pirštukais, teptukais, kreidelėmis, lankstė varlytes, skaitė pasakas, vėrė karoliukus,  darė įmantrias atvirutes, sportavo, muzikavo, žvejojo, pūtė burbulus ir burbuliukus ir netgi dalinomės lobiu su į „Kūlupėnų salą“ atklydusiais piratais.

„Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.“ (P.Coelho) Mūsų didžiam džiaugsmui vakarą užbaigėme paminėdami tėčio dieną. Jovita Rimkuvienė pakvietė į puikų koncertą skirtą Tėvui. Išgirdome Vilmos Beržonskienės ir Žilvitos Jundulienės atliekamų dainų, grožėjomės Kūlupėnų  M. Valančiaus pagrindinės mokyklos sportinių šokių grupės "KMV Dance", kuriai vadovauja choreografė Jurgita Gricienė , merginų šokiais, klausėmės muzikinių kompozicijų atliekamų gitaromis, kurįiuos tėčiams skyrė mergaičių ansamblis vadovaujamas Onos Karnauskienės, sielas virkdė Donato Vizgaudžio  grojimas saksofonu.

Edukacinei popietei reikalingas priemones įsigijome iš Kretingos r. savivaldybės administracijos finansuojamo Kūlupėnų bendruomenės centro „Kūlupėnai“ projekto „Rask laiko?!...” lėšų. Kūlupėnų seniūnija vaikus vaišino saldumynais, o  Liucija Dabravalskienė savo užaugintomis braškėmis. Dėkojame visiems savanoriams, rėmėjams, dalyviams padėjusiems parengti šią puikią šventę skirtą vaikams ir tėčiams.

Ačiū Jums už aktyvumą, iki kitų kartų.

Žr. Foto albumą

Vilija Macienė