Valstybės dienai paminėti - rankų lenkimo varžybos

Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną Kūlupėnų bendruomenė pažymėjo atviromis rankų lenkimo varžybomis. Dvidešimt rankų lenkimo mėgėjų varžėsi kam atiteks sporto klubo ,,Kūlupėnai“ ir kūlupėniškio Manto Šoparo įsteigti prizai. Merginos ir moterys varžėsi dvejose svorio kategorijose: iki 60 kg ir virš 60 kg. Vaikinai, vyrai – iki 80 kg ir virš 80 kg svorio kategorijose.

Iki 60 kg kategorijoje III vietą laimėjo Ineta Jokubauskaitė, II vietą užėmė Aušra Paulauskaitė, o nugalėtojos vardą iškovojo Rimantė Kazlauskaitė.

Virš 60 kg svorio kategorijoje varžėsi dvi dalyvės. Praėjusių varžybų nugalėtoja Kristina Bertašienė turėjo pripažinti Guodos Motužienės rankos stiprumą.

Vaikinų, vyrų svorio kategorijoje iki 80 kg čempionu tapo Rokas Grigaliūnas įveikęs visus varžovus. Antra liko Antanas Motužis, trečias šiemet baigęs Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos dešimtą klasę Artūras Narvilas.

Virš 80 kg kategorijoje nepralenkiamas buvo Mantas Šoparas, antras – Laurynas Margis, trečias – Rolandas Raminas.

Varžybų organizatorius  už paramą dėkoja Kretingos kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėjai Jovitai Rimkuvienei, Mantui Šoparui, teisėjui Kęstučiui Bertašiui. Atviras Kūlupėnų bendruomenės rankų lenkimo varžybas planuojama rengti du kartus metuose.

Liepos 19 dieną Kūlupėnų bendruomenė rengia vasaros šventę, kurios metu vyks daug sportinių varžybų. Todėl kviečiame bendruomenės gyventojus aktyviai dalyvauti ne vien šventėje, bet ir sportiniuose renginiuose.