Rankų lenkimo varžybos

Pirmą kartą Kūlupėnų kultūros centro salėje  vyko atviros Kūlupėnų seniūnijos gyventojų rankų lenkimo varžybos. Virš dvidešimt rankų lenkimo mėgėjų panoro pasitikrinti rankos stiprumą ir laimėti čempiono vardą.

Merginos ir moterys varžėsi  iki 60 kg ir virš 60 kg svorio kategorijose, vaikiniai ir vyrai – iki 80 kg ir virš 80 kg. Arši kova vyko nuo pat pradžių iki finalių susitikimų.

Iki 60 kg svorio kategorijoje nugalėjo Erika Benetytė iš Kūlupėnų, antra -  Monika Kasparavičiūtė iš Kulsodžio ( dvi dalyvės)

Virš 60 kg svorio katagorijoje seniūnijos čempione tapo Kristina Bertašienė iš Kūlupėnų, antra – Aida Daukantienė iš Lubių, trečia – Sandra Lukošienė iš Kūlupėnų (5 dalyvės)

Vaikinų, vyrų iki 80 kg svorio katagorijoje I vietą iškovojo ir čempionu tapo Rokas Grigaliūnas iš Kretingos, II liko Darius Klapatauskas iš Kūlupėnų, III – Audrius Abartis iš Kūlupėnų.

Virš 80 kg kategorijoje nugalėtoju tapo Kęstutis Bertašius iš Kūlupėnų, antras Ernestas Kazlauskas – Kūlupėnai, trečias Egidijus Zaleckis iš Imbarės.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti sporto klubo ,,Kūlupėnai“ įsteigtai prizais, medaliais.

Dalyviai liko labai patenkinti, pageidavo  rankų lenkimo varžybas organizuoti dažniau, kviečiant mėgėjus iš Kretingos rajono.

Dėkoju Jovitai Rimkuvienei, Ernestui Kazlauskui, Kęstučiui Bertašiui už teisėjavimą ir pagalbą organizuojant varžybas. Sporto organizatorius Jonas Benetis