Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas - Alytuje

Kovo 24 d.  Alytuje, stadiono patalpose, vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas.

Jame varžėsi 11 komandų  sportininkai iš visos Lietuvos. Kretingos rajono garbę gynė 12 Kūlupėnų komandos sportininkų: Auksė Stroputė, Kristina Gervinskytė, Aurimas Mažonas, Deividas Petrauskas, Mantas Petrauskas, Saulius Kubilius, Erikas Stonkus, Donatas Jurkevičius, Erikas Rudelis, Laurynas Jokubaitis, Tomas Pocius, Dovydas Zajenčauskas.

Komandinėje įskaitoje užėmėme 5 – ąją vietą tarp 11 komandų. Iki 18m kategorijose Auksė Stroputė iki 65 kg. kaire ranka iškovojo pirmą vietą, dešine ranka antrą vietą, Kristina Gervinskytė virš 70 kg. kaire ranka trečią vietą, Dovydas Zajenčiauskas dešine ir kaire rankomis dvi trečiąsias vietas.

Iki 21 m kategorijose geriausiai sekėsi Sauliui Kubiliui iki 65 kg. kaire ir dešine rankomis iškovojo čempiono vardą, Aurimas Mažonas iki 70 kg. kaire ir dešine ranka iškovojo dvi trečiasias vietas. Deividas Petrauskas iki 75 kg. dešine ranka finale įveikęs labai stiprų varžovą iš Mažeikių komandos tapo čempionu. O kaire ranka užėmė antrą vietą.