Kovo 11-ąją Kūlupėnai šventė sportuodami

II-asis sveikatingumo bėgimas „Kūlupėnai – 2016“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo dienai ir Kūlupėnų 450 metų jubiliejui paminėti iškilmingai prasidėjo, sugiedant Lietuvos Respublikos himną. Apie 90 kūlupėniškių, pasipuošę tautinėmis vėliavėlėmis, trispalviais balionais, išsidažę skruostus vėliavos spalvomis, susirinko paminėti šios svarbios Lietuvai šventės. Sveikindama susirinkusius, Kūlupėnų seniūnijos seniūnė Rita Lubienė, palinkėjo garbingo lenktyniavimo ir kad šis šventinis renginys kiekvienam kūlupėniškiui suteiktų džiaugsmo, geros nuotaikos, stiprybės ir pilietiškumo įtvirtinant iškovotą Nepriklausomybę.

Prie starto linijos nubėgti  3 km nuotolį stojo virš 60 bėgimo mėgėjų. Bėgikai pagal amžių buvo suskirstyti į keturias grupes.

I amžiaus grupėje (gimę 2004 m. ir jaunesni) nugalėjo Neringa Šputovaitė ir Šarūnas Drakšas, antras vietas laimėjo Simona Biriukovaitė ir Donatas Duoblys, treti buvo  Saulė Prialgauskaitė ir Stasys Eismontas.

II amžiaus grupėje (gimę 2001-2003 m.) greičiausiai atbėgo Modesta Zajenčauskaitė ir Donatas Jurkevičius, antri – Ugnė Galdikaitė ir Dovydas Zajenčauskas, treti – Gabrielė Stroputė ir Valdas Jašinskas.

III amžiaus grupėje (gimę 1996-2000 m.) I vietas laimėjo Dainora Prialgauskaitė, Aurimas Mažonas, antras – Indrė Eismontaitė, Marijus Šideikis, trečias – Viktorija Domarkaitė, Aurelijus Baltrimas.

IV amžiaus grupėje (gimę 1995 m ir vyresni) nugalėtojais tapo Gražina Vilimienė ir  Kęstutis Bertašius, antri – Viktorija Jokubaitytė, Algimantas Domarkas, treti – Rita Drakšienė, Laimonas Šaulinskis.

Sveikatos grupėje bėgo visos šeimos ir  bėgimo mėgėjai, kurie nuotolį įveikė savo malonumui  nelenktyniaudami. Gausiausia  šeima buvo Stanislavos ir Kęstučio Talmontų – 7 nariai. Aktyviai bėgime dalyvavo: Editos ir Dariaus Garjonių, Jolantos ir Algimanto Domarkų, Gitanos ir Rimanto Baltrimų, Artūro ir Rūtos Domarkų, Vilmos ir Romo Degimų, Ritos ir Ramūno Drakšų šeimos.

Jauniausi bėgikai buvo Rūta Talmontaitė ir Vladas Garjonis , vyriausi – Edita Garjonienė ir Algimantas Domarkas.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kretingos savivaldybės administracijos, sporto klubo „Kūlupėnai“, Kūlupėnų parapijos klebono kun. Mindaugo Nausėdos įsteigtais prizais.

Seniūnija visus šventinio bėgimo dalyvius vaišino karšta arbata ir sausainiais.

Sveikatingumo bėgimo globėjams: Ritai Lubienei, Jūratei Mačernienei, Juozui Mažeikai, kun. Mindaugui Nausėdai, Vidui Kelpšai atminimui įteikti marškinėliai su užrašu „Kūlupėnams 450 metų. Kovo 11 – osios bėgimo globėjas“

Bėgimo organizatorius dėkoja savanoriams už pagalbą, organizuojant sveikatingumo renginį- Petrui Kazlauskui, Laimai Kazlauskienei, Aivarui Strakšiui, Renatai Švelnytei, Viktorijai Domarkaitei, Rimai Galuškinienei bei Kretingos rajono policijos komisariatui.

II – ąjį sveikatingumo bėgimą organizavo: Kūlupėnų seniūnija, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla ir bendruomenės centras „Kūlupėnai“.

 

Kūlupėnų seniūnijos sporto organizatorius

Jonas Benetis