Imbarės seniūnijos krepšinio turnyras Velykų taurei laimėti

2017 m. balandžio 14-15 dienomis Kretingos rajono Imbarės seniūnijos sporto klubas „Imbarė“ ir sporto organizatorė Dovilė Kiesienė surengė krepšinio turnyrą Velykų taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Salantų „Vėjo“, Juodupėnų, Kūlupėnų ir Žvainių“ komandos.

Varžybos buvo vykdomos vieno minuso sistema. Kūlupėnų komanda, laimėjusi prieš Salantų „Vėjo“ komandą (74:60), Juodupėnų komanda, laimėjusi prieš Žvainių komandą (85:64), susitiko finale. Juodupėnų komanda iškovojo pergalę prieš Kūlupėnų komandą (65:39) ir tapo nugalėtoja, Kūlupėnai džiaugėsi II vieta. Žvainių komanda tik 4 taškais buvo pranašesnė už Salantų „Vėjo“ komandą (78:84), užėmė III vietą.

Finale Kūlupėnų komandos naudingiausi žaidėjai:

Šarūnas Stalmokas - 13 taškų (2 tritaškiai, 3 dvitaškiai, 1 taiklus baudos metimas);