Bendruomenės vaikų futbolo turnyras

Birželio 4 dieną Kūlupėnų seniūnija, tarptautinei vaikų gynimo dienai, surengė bendruomenės vaikams futbolo turnyrą. Trys komandos ,,Durex“, ,,Sparta“ ir ,,Vierhatūra“ varžėsi dėl nugalėtojos vardo bei mokėsi ir tobulino futbolo kamuolio valdymą. ,,Durex“ 1:0 nugalėjo komandą ,,Vierhatūra“ įvartį pelnė Dovydas Zajančiauskas. ,,Sparta“ 3:1 įveikė ,,Durex“ komandą  ( Povilas Gagilas – 2, Laurynas Jokubaitis – 1, Dovydas Zajančiauskas – 1).

,,Sparta“ 6:0  laimėjo prieš ,,Vierhatūra“ komandos žaidėjus (Laurynas Jokubaitis – 4, Povilas Gagilas – 2).

Turnyro nugalėtojais tapo komandos ,,Sparta“ žaidėjai: Povilas Gagilas, Aurimas Mažonas, Mantas Petrauskas, Artūras Baltrimas, Laurynas Jokubaitis, Tautvydas Kripas.  Antri liko ,,Durex“, trečioje vietoje ,,Vierhatūra“.

Geriausiais komandų žaidėjai pripažinti: Dovydas Zajančiauskas, Povilas Gagilas, Gintaras Baltrimas.

Komandos nugalėtojos žaidėjai apdovanoti medaliais, geriausi žaidėjai -  prizais. Vaikai liko patenkinti ir norėtų dažniau žaisti tokiose varžybose.