Juozas Mažeika...

Niekas net nesuabejotų, kad esate tas žmogus, kuris tikrai vertas Kūlupėnų piliečio garbės vardo: čia gimėte ir augote, sukūrėte šeimą, pradėjote mokytojo karjerą, tapote mokyklos direktoriumi, esate visų trijų nevyriausybinių organizacijų įkūrėjas, sporto klubo pirmininkas, buvote pirmuoju bendruomenės centro pirmininku. Ar dar liko darbų, kurių nespėjote atlikti Kūlupėnuose?

„Pirma, jokių garbės vardų aš netrokštu, nes nesiruošiu dar mirti. Antra - darbų visada yra ir jų bus, kad tik būtų galimybės juos įgyvendinti - pavyzdžiui išasfaltuoti visas gyvenvietės gatves...“

Kūlupėnuose prasidėjo Jūsų politiko karjera, atvedusi Jus į rajono savivaldybės tarybos nario, vėliau į vicemero, o galiausiai į mero kėdę. Kokie šio laikotarpio įsimintiniausi iššūkiai ir sutikti nusivylimai, jeigu tokių buvo?

„Politikoje visada lydi pakilimai, kritimai, nusivylimai ir kt. Emociniai dalykai. Jų be abejo buvo ne vienas, bet tai atskira tema.“

Turite dar vieną aistrą - esate užkietėjęs žvejys. Kas Jums yra žvejyba: poilsis, laisvalaikio praleidimo būdas, proga pabėgti nuo įtemptos kasdienybės, ar tiesiog - tai, be ko negalite gyventi?

„NEGALIU GYVENTI!“

Esate geresnis žvejys ar politikas?

„Manau, kad nesu geras nei tas, nei anas. Aš esu mėgėjas“

Nesuklysiu sakydama, kad kūlupėniškiai Jus gerbia ir myli už tai, kad būdamas žinomas rajono žmogus - svarbiausia rajono galva, su visais bendraujate nuoširdžiai, esate visiems prieinamas ir pasiekiamas, randate bendrų temų, pašnekinate jauną ar seną. Išduokite paslaptį, kaip nesusirgti didybės liga?

„Viskas gyvenime yra labai paprasta ir kartu sudėtinga. Tereikia tik suprasti, kad žmogus (kiekvienas) yra žmogus, o pareigos tik pasako apie darbo apimtis, atsakomybės laipsnį dėl priimamų sprendimų ir t.t.“

Turite sveiką ir gerą humoro jausmą. Sugebate bet kokioje situacijoje taikliai ir tinkamai pasinaudoti šia būdo savybe. Ką prarastumėte savo gyvenime, jeigu kas nors atimtų iš Jūsų šį sugebėjimą?

„Aš manau jumoro jausmas iš dalies yra įgimtas, iš dalies (didžioji dalis) išsiugdomas. Reikia daug skaityti, daug kuo domėtis. Kai to nebedarai - jumoro jausmas nyksta (ką dabar aš ir jaučiu)“.

Dažnai žmonės sako, kad jeigu turėtų dar vieną galimybę - tai darytų savo gyvenime kažką kitaip. Ar yra nors vienas momentas Jūsų gyvenime, kurį norėtumėte pakeisti?

„Taip! Jeigu būčiau 20-30-ies metų amžiaus ir turėčiau dabartinį mastymą, supratimą ,patirtį ir išmintį - kai ką keisčiau...“ (kvatoja)

Ar sugavote savo gyvenime auksinę žuvelę?

„TAIP! TAIP! Jau baigiame pasenti...“